O nas

Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna MEGA-LENS powstała w 1995 roku. MEGA-LENS specjalizuje się w diagnostyce, terapii i profilaktyce ambulatoryjnej w zakresie chorób oczu oraz zabiegach i operacjach okulistycznych.

Misją MEGA-LENS jest zapewnienie najwyższej jakości usług okulistycznych i optycznych. Głównym celem działalności jest świadczenie usług przy pomocy najnowszych technologii medycznych oraz identyfikacja potrzeb pacjentów wraz z ich realizacją, działania pro-zdrowotne i dzielenie się posiadaną wiedzą.

MEGA-LENS zajmuje się profilaktyką, leczeniem ambulatoryjnym, zabiegowym chorób oczu. Obecnie zajmujemy się diagnostyką i leczeniem takich schorzeń jak: AMD , jaskra, zaćma, retinopatia cukrzycowa, makulopatia cukrzycowa, DME, zez, zwyrodnienia siatkówki, zakrzep żyły centralnej siatkówki, stożek rogówki, zmiany na powiekach.
Zastosowanie w procesie leczenia nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań daje pacjentom szansę na wyleczenie, zatrzymanie szkodliwych procesów i uratowanie widzenia.
Funkcjonujące w placówkach salony optyczne pozwalają na zaproponowanie Pacjentom/Klientom kompleksowych i najnowocześniejszych rozwiązań dla komfortowego widzenia.