Chcesz przywrócić swoim oczom piękny wygląd, ale boisz się skalpela?


Masz kłopoty z opadającymi powiekami? Nadmiar skóry dodaje Ci lat lub ogranicza widzenie? Makijaż też nie maskuje już problemu? Boisz się skalpela? Nie musisz się już o to martwić! Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Wraz z wiekiem naprężenie mięśni zmniejsza się, skóra okolic oczu traci swoją elastyczność i ulega zwiotczeniu oraz rozciągnięciu. Mimo to można przywrócić oczom piękny wygląd.

Zabiegi korekty powiek wykonywane są innowacyjnym urządzeniem opracowanym i wyprodukowanym we Włoszech. Aparat wykorzystuje fale długie o częstotliwości radiowej do generowania plazmy. Ta wysoce skuteczna technologia daje lekarzom nowe możliwości w zakresie małoinwazyjnej, niechirurgicznej korekcji powiek, redukcji wiotkości skóry i drobnych zmarszczek zlokalizowanych wokół oczu, skroni lub ust.

Podczas wykonywania zabiegu igła nie dotyka bezpośrednio do skóry. Lekarz trzyma urządzenie w niewielkiej odległości od miejsca poddawanego zabiegowi. Wytwarzana w urządzeniu plazma działa punktowo. Ładunek elektryczny generującym efekt plazmy nie narusza głębszych warstw skóry i nie uszkadza tkanek znajdujących się w pobliżu miejsca poddawanego reakcji. Czas trwania jest krótki i wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Wszystkie zabiegi są bezbolesne, a miejsca poddawane zabiegowi jest znieczulane specjalną maścią.

Zabiegi wykonywane urządzeniem D.A.S. medical są małoinwazyjne i nie wymagają długiego gojenia. Są bezpieczne i bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów. Okres rekonwalescencji jest o wiele krótszy niż w przypadku zabiegów inwazyjnych i wynosi od 3 do 7 dni. W tym czasie mogą pojawić się obrzęki, zaczerwienienia lub tkliwość przy dotyku. Wszystkie te reakcje ustają samoistnie i nie wymagają leczenia.

W okulistyce plazma znalazła zastosowanie w korekcji opadających powiek, redukcji zmian skórnych, usuwaniu brodawczaków łojotokowych, zmian wirusowych, włókniaków, naczyniaków oraz blizn. Efekt plazmy wykorzystywany jest również w elektropeelingu.

 

  • plazma jest czwartym stanem skupienia materii,

  • efekt plazmy widoczny jest w wyładowaniach atmosferycznych

  • plazma występuje również w zapalarkach kuchenek gazowych i w świetlówkach energooszczędnych,

  • obiektami zbudowanymi z plazmy są gwiazdy oraz Słońce.

Okulista Warszawa – Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.