Opadanie powiek

plazma-

Masz kłopoty z opadającymi powiekami? Nadmiar skóry dodaje Ci lat lub ogranicza widzenie? Makijaż też nie maskuje już problemu? Nie musisz się już tym martwić! Wraz z wiekiem naprężenie mięśni zmniejsza się, skóra okolic oczu traci swoją elastyczność i ulega zwiotczeniu oraz rozciągnięciu, ale mimo to można przywrócić oczom piękny wygląd.

 

Oferujemy niechirurgiczną korekcję powiek – bez użycia skalpela. Zabieg korekty powiek wykonujemy innowacyjnym urządzeniem D.A.S. Medical. Aparat wykorzystuje fale długie o częstotliwości radiowej do generowania plazmy. Ta wysoce skuteczna technologia daje nowe możliwości w zakresie mało inwazyjnej, niechirurgicznej korekcji powiek, redukcji wiotkości skóry i drobnych zmarszczek zlokalizowanych wokół oczu, skroni lub ust. Urządzenie to generuje efekt plazmy (strumienie elektronów i jonów), która ogrzewa, wygładza skórę i unosi opadające powieki.

Jak wygląda zabieg?

Miejsca poddawane zabiegowi jest znieczulane specjalną maścią. Wytwarzana w urządzeniu plazma działa punktowo. Lekarz trzyma urządzenie w niewielkiej odległości od miejsca poddawanego zabiegowi. Podczas zabiegu igła nie dotyka bezpośrednio do skóry. Czas trwania jest krótki i wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Plazma nie narusza głębszych warstw skóry i nie uszkadza tkanek znajdujących się w pobliżu miejsca poddawanego reakcji. Zabieg jest bezbolesny i przede wszystkim bezpieczny oraz bardzo dobrze tolerowany przez pacjentów.

Jaki jest okres rekonwalescencji?

Zabiegi wykonywane urządzeniem D.A.S. medical są mało inwazyjne i nie wymagają długiego gojenia. Okres rekonwalescencji jest o wiele krótszy niż w przypadku zabiegów inwazyjnych i wynosi od 3 do 7 dni. W tym czasie mogą pojawić się obrzęki, zaczerwienienia lub tkliwość przy dotyku. Wszystkie te reakcje ustają samoistnie i nie wymagają leczenia.

Jaki efekt uzyskujemy po zabiegu?

Skóra powieki jest napięta, bardziej elastyczna i jędrna i to bez użycia skalpela. Technologia plazmy daje rewelacyjne rezultaty, a Twoje oczy wyglądają pięknie.

W jakich wskazaniach można również wykorzystać efekt plazmy?

  • redukcja drobnych zmarszczek zlokalizowanych wokół oczu oraz w obrębie ust (tzw. kurzych łapek)

  • brodawki łojotokowe, wirusowe

  • włókniaki

  • naczyniaki

  • blizny

 

W niektórych przypadkach, aby uzyskać określony efekt konieczna jest chirurgiczna plastyka powiek – jest to zabieg chirurgiczny polegający na zredukowaniu nadmiaru skóry w okolicach powiek górnych i dolnych. Zabieg ten pomaga odświeżyć i odmłodzić wygląd twarzy oraz samopoczucie pacjenta. Zapewnia on również lepsze pole widzenia, dzięki podniesieniu górnej powieki, a efekt operacji utrzymuje się od kilku nawet kilkunastu lat, a u niektórych pacjentów nawet jest on stały. Podczas zabiegu oko znieczulane jest miejscowo. Lekarz po zabiegu zakłada opatrunek uciskowy, oko jest całkowicie zaklejone.

 

 

korekta powiek

 

 

Każdy zabieg poprzedzany jest wizytą kwalifikacyjną. Sam zabieg wykonywany są w trybie jednodniowym w warunkach sali zabiegowej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

* 3 za zgodą Dr.ssa Noura Lebhar