Kolorowe

AIR OPTIX COLORS

AOC_Banner na www_FINAL_06 05 2014

Kolorowe soczewki miesięczne firmy Alcon. Powstały na bazie miesięcznych soczewek kontaktach AIR OPTIX AQUA – w związku z tym użytkownicy ww soczewek nie muszą ich dopasowywanych. Wykonane z materiały Lotrafilon B. Zalecany tryb wymiany – miesięczny. Udowodnienie 33%, Dk/t – 138. Występują w 5 kolorach subtelnych – Pure Hazel, Blue, Green, Grey, Gray, Brown oraz kolory zdecydowane – Honey, Briliant Blue, Gemstone Green, Sterling Gray. 3 sztuki w opakowaniu.
Zakres mocy od +6,00 do -8,00 D.

 

FreshLook®  i FreshLook® ColorBlends

Miesięczne kolorowe soczewki kontaktowe – dla ciemnych i jasnych oczu Soczewki dostępne są w mocy i bez, w 12 kolorach: Sterling Gray, Gemstone Green, Briliant Blue, Blue, Green, Gray, Brown, Honey, Turquoise, Amethyst, True Sapphire, Pure Hazel i sprzedawane są po dwie sztuki w opakowaniu. Soczewki kontaktowe dostępne w wersji plano ( bez mocy) lub w zakresie mocy od -8,00 do + 6,00 D.

 

FreshLook® One Day

freshlook_colorblends_brownfreshlook_colorblends_gemstone_greenfreshlook_colorblends_brilliant_bluefreshlook_colorblends_blue

Jednodniowe soczewki kolorowe.

Łączą w sobie kolorystkę FreshLook ColorBlends z materiałem i unikalną technologią Lightstream Technology. Efektem tego połączenia jest naturalnie wyglądający kolor oczu oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania jednodniowych soczewek kontaktowych. Dostępne w kolorach : Blue, Green, Pure Hazel, Grey. 10 sztuk w paczce.