Aktualności

Innowacyjne urządzenie D.A.S. medical to wysoce skuteczna i bezpieczna technologia dająca nowe możliwości w zakresie małoinwazyjnej, niechirurgicznej korekcji opadających powiek oraz redukcji drobnych zmarszczek zlokalizowanych wokół oczu, ust i skroni.

PLAZMA


Sklep internetowy Mega-Lens gwarantuje szybkie i łatwe zakupy, konkurencyjne ceny oraz oryginalne produkty takich firm jak: Johnson&Johnson, Cooper Vision, Alcon, Schweizer i innych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz soczewki kontaktowe, płyny do soczewek, krople nawilżające, akcesoria do soczewek oraz lupy oraz inne akcesoria ułatwiające czytanie. Wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zakupione produkty można odebrać osobiście w naszych salonach optycznych w Warszawie lub można również skorzystać z opcji wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy GLS Poland.

Sklep soczewki

Zapraszamy do zakupów on-line w naszym sklepie internetowym Mega-Lens !!!

Sklep dostępny jest pod adresem :sklep.megalens.com.pl


Laserowanie obrzęku plami żółtej.

Dzięki zastosowaniu lasera Supra Skan 577 nm z MikroPulsami udaje się nam uzyskać prawidłową grubość siatkówki w centrum .

Działanie lasera mikropulsowego polega na stymulacji. Pod wpływem terapii mikropulsowej następuje stymulacja nabłonka barwnikowego do produkcji czynników antyangiogennych i naprawczych. W konsekwencji dochodzi do redukcji obrzęku. Efektem działania lasera jest również poprawa widzenia. Laser żółty nie pozostawia blizn na siatkówce.
Jest szczególnie ważne u pacjentów chorych na cukrzycę. Jednym z powikłań cukrzycowych jest cukrzycowy obrzęk plamki. Zastosowanie leczenia we wczesnym stadium przy pomocy lasera żółtego (577nm) z funkcją mikropulsów daje szansę na poprawę widzenia oraz usunięcie cukrzycowego obrzęku plamki.

 

image001

Obrzęk plamki.

image002

Stan po laseroterapii. Efekt po 7 miesiącach