Aktualności

W związku ze Światowym Dniem Walki z Cukrzycą zapraszamy na bezpłatne okulistyczne przesiewowe badanie oczu!

Jeśli stwierdzono u Ciebie cukrzycę typu I lub typ II powinieneś skontrolować narząd wzroku. Powikłania związane z cukrzycą dotyczą prawie wszystkich struktur anatomicznych w układzie wzrokowym. Najczęściej występującą i najcięższą, bo zagrażającą utratą wzroku jest retinopatia cukrzycowa.

W tym dniu 27 czerwca 2017 w MEGA-LENS przy ul. Puławskiej 111a w Warszawie w godzinach 9:00-14:00, wszyscy pacjenci chorzy na cukrzycę, którzy zgłoszą się do kliniki, będą mieli możliwość BEZPŁATNEGO przesiewowego badania wzroku w kierunku cukrzycowych powikłań ocznych. Tylko regularna diagnostyka wzroku, pozwala na wczesne wykrycie poważnych schorzeń oczu, takich jak retinopatia cukrzycowa, zaćma, jaskra wtórna .

 

Prosimy o telefoniczne uzgodnienie godziny przyjęcia tel 22 114 01 11 (ilość miejsc ograniczona).


Sklep internetowy Mega-Lens gwarantuje szybkie i łatwe zakupy, konkurencyjne ceny oraz oryginalne produkty takich firm jak: Johnson&Johnson, Cooper Vision, Alcon, Schweizer oraz innych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz soczewki kontaktowe, płyny do soczewek, krople nawilżające, akcesoria do soczewek oraz lupy i inne akcesoria ułatwiające czytanie. Wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zakupione produkty można odebrać osobiście w naszym salonie przy Al. Armii Ludowej 17 lub też można skorzystać z opcji wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy GLS Poland.

Sklep soczewki

Sklep soczewki

Zapraszamy do zakupów on-line w naszym sklepie internetowym Mega-Lens !!!

Sklep dostępny jest pod adresem : www.sklep.megalens.com.pl


Laserowanie obrzęku plami żółtej.

Dzięki zastosowaniu lasera Supra Skan 577 nm z MikroPulsami udaje się nam uzyskać prawidłową grubość siatkówki w centrum .

Działanie lasera mikropulsowego polega na stymulacji. Pod wpływem terapii mikropulsowej następuje stymulacja nabłonka barwnikowego do produkcji czynników antyangiogennych i naprawczych. W konsekwencji dochodzi do redukcji obrzęku. Efektem działania lasera jest również poprawa widzenia. Laser żółty nie pozostawia blizn na siatkówce.
Jest szczególnie ważne u pacjentów chorych na cukrzycę. Jednym z powikłań cukrzycowych jest cukrzycowy obrzęk plamki. Zastosowanie leczenia we wczesnym stadium przy pomocy lasera żółtego (577nm) z funkcją mikropulsów daje szansę na poprawę widzenia oraz usunięcie cukrzycowego obrzęku plamki.

 

image001

Obrzęk plamki.

image002

Stan po laseroterapii. Efekt po 7 miesiącach.