Aktualności

Honorujemy Karty Dużej rodziny!!!

Bardzo miło jest Nam poinformować, iż firma Mega-Lens przystąpiła do programu Karta Dużej Rodziny!

Karta Dużej Rodziny uprawnia do korzystania z szerokiej gamy upustów na całą naszą ofertę!!!

KDR_zal_3

Nowy sprzęt !!!
 
Tonometr

W placówce przy ul. Polnej 30 (dawna al. Armii Ludowej 17) pojawił się bezkontaktowy tonometr. Urządzenie to umożliwia wykonanie automatycznego, bezkontaktowego pomiaru ciśnienia wewnątrzgałkowego oraz bezkontaktowy pomiar centralnej grubości rogówki. Pacjenci już teraz mogą korzystać z najnowszego urządzenia do pomiaru ciśnienia i pachymetrii.

Tonometr

 

Natomiast placówka przy al. Jana Pawła II 66 może pochwalić się nowym Autorefraktometrem VS-100S firmy Welch Allyn. Spot Vision Screener jest ręcznym, przenośnym urządzeniem służącym do łatwego i szybkiego wykrycia problemów z widzeniem u dzieci już od 6 miesiąca życia.

 


W pakiecie taniej !!!

 

pakiet jaskrowy

 

Wykonujesz u nas badania diagnostyczne? Zapytaj o pakiet jaskrowy i oszczędzaj na badaniach nawet 20 %*.

 

Pakiet jaskrowy dostępny tylko w naszej placówce przy ul. Polnej 30.

 

image002

Certyfikat ISO 9001:2015

 

Bardzo miło jest nam poinformować, że firma MEGA-LENS Sp.J. otrzymała Certyfikat ISO w zakresie diagnostyki, leczenia ambulatoryjnego z zakresu okulistyki oraz sprzedaży wyrobów okulistycznych w tym pomocy dla osób słabowidzących.

 

Certyfikat do pobrania


Zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku do naszego salonu przy ul. Polnej 30.darmowe-badanie-zwroku-1

 

Nosisz okulary, ale czujesz, że Twój wzrok jest coraz słabszy? Chcesz zbadać wzrok i otrzymać aktualną receptę okularowa? Może masz już receptę, ale nie wiesz czy jest nadal aktualna? Zapraszamy do nas na bezpłatne badanie wzroku przez optometrystę. Badanie dotyczy wyłącznie doboru korekcji okularowej.

Przyjdź do naszego salonu optycznego przy ul. Polnej 30 (dawna al. Armii Ludowej 17)  lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły (tel. 22 875 96 51).

* Bezpłatne badanie dla osób, które zakupią okulary po wyjściu z gabinetu okulistycznego.


NOWOŚĆ!!! Wprowadziliśmy do sprzedaży nowy wielofunkcyjny  płyn HY-CARE firmy COOPER VISIONpłyn-HY-Care

 

Płyn HY-CARE jest dedykowany do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych.

Jego pH jest zgodne z pH ludzkich łez. Produkt ten zawiera hialuronian, substancję nawilżającą, będącą naturalnym składnikiem łez. Hialuran pomaga również ustabilizować film łzowy i zminimalizować tarcie pomiędzy soczewką, a powieką. Dzięki temu zapomnisz, że nosisz soczewki kontaktowe.

Czyści, dezynfekuje, przechowuje, lubrykuje, przepłukuje oraz usuwa osady. Wszystko to zapewnia największy komfort noszenia soczewek kontaktowych.

 

Przypominamy trzy kroki prawidłowej pielęgnacji soczewek kontaktowych:

1 Czyszczenie – należy umyć i wysuszyć ręce przed dotknięciem soczewki kontaktowej. Następnie powierzchnię soczewki należy skropić wielofunkcyjnym płynem do soczewek i delikatnie pocierać  opuszkiem palca w celu usunięcia osadu.

2 Płukanie – Po czyszczeniu należy wypłukać soczewkę w płynie wielofunkcyjnym.

3 Dezynfekcja – Soczewki kontaktowe należy umieścić w pojemniku na soczewki. Następnie należy napełnić pojemnik płynem i pozostawić do namoczenia na co najmniej cztery godziny lub na całą noc.

 

Pojemność płynu to 360 lub 60 ml.

 

Wielofunkcyjny płyn HY-CARE dostępny jest w naszych stacjonarnych salonach optycznych oraz w sklepie internetowym sklep.megalens.com.pl

 


Innowacyjne urządzenie D.A.S. medical to wysoce skuteczna i bezpieczna technologia dająca nowe możliwości w zakresie małoinwazyjnej, niechirurgicznej korekcji opadających powiek oraz redukcji drobnych zmarszczek zlokalizowanych wokół oczu, ust i skroni.

PLAZMA


Zakupy online !!!

Fotolia_114434669_L

Sklep internetowy Mega-Lens gwarantuje szybkie i łatwe zakupy, konkurencyjne ceny oraz oryginalne produkty takich firm jak: Johnson&Johnson, Cooper Vision, Alcon, Schweizer i innych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz soczewki kontaktowe, płyny do soczewek, krople nawilżające, akcesoria do soczewek oraz lupy oraz inne akcesoria ułatwiające czytanie. Wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zakupione produkty można odebrać osobiście w naszych salonach optycznych w Warszawie lub można również skorzystać z opcji wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy GLS Poland.

 

Zapraszamy do zakupów on-line w naszym sklepie internetowym Mega-Lens !!!

Sklep dostępny jest pod adresem sklep.megalens.com.pl

 


Laserowanie obrzęku plami żółtej.

Dzięki zastosowaniu lasera Supra Skan 577 nm z MikroPulsami udaje się nam uzyskać prawidłową grubość siatkówki w centrum .

Działanie lasera mikropulsowego polega na stymulacji. Pod wpływem terapii mikropulsowej następuje stymulacja nabłonka barwnikowego do produkcji czynników antyangiogennych i naprawczych. W konsekwencji dochodzi do redukcji obrzęku. Efektem działania lasera jest również poprawa widzenia. Laser żółty nie pozostawia blizn na siatkówce.
Jest szczególnie ważne u pacjentów chorych na cukrzycę. Jednym z powikłań cukrzycowych jest cukrzycowy obrzęk plamki. Zastosowanie leczenia we wczesnym stadium przy pomocy lasera żółtego (577nm) z funkcją mikropulsów daje szansę na poprawę widzenia oraz usunięcie cukrzycowego obrzęku plamki.

 

image001

Obrzęk plamki.

image002

Stan po laseroterapii. Efekt po 7 miesiącach